Ubytovanie a relax

  
Milí hostia a obchodný partneri,

dovoľte, aby sme Vás pozvali do priestorov nášho penziónu, ktorý sa nachádza v príjemnom prostredí kráľovského mesta Krupina. Čaká Vás tu milý a ochotný personál, chutné jedlá a osviežujúce nápoje. Budete milo prekvapení vkusným a pohodlným zariadením, vytvárajúcim príjemnú atmosféru. Priestory reštaurácie sú vhodné na rodinnú oslavu, priateľské posedenie, firemné posedenia, školenia. Kapacita reštaurácie je 25 ľudí. Samozrejmosťou je audiovizuálne vybavenie.

Ak chystáte menšiu oslavu a chcete mať pri tom súkromie a nikým nerušenú pohodu potom ideálnou alternatívou je pre Vás slovenská koliba, ktorá má kapacitu 10-15 ľudí. Tu si môžete v originálnej peci upiecť napríklad malé prasa. K dispozícií je aj gril a všetko potrebné na nerušenú zábavu. Okrem pohodovej grilovačky si môžete pripraviť pravý nefalšovaný kotlíkový guláš. Pre deti je pripravená zábava v menšom detskom kútiku , ktorý je hneď pri kolibe a ich hru môžete sledovať z pohodlia zastrešenej terasy.

V zrekonštruovanom bare Vám chvíle spríjemní originálne terárium s exotickou faunou a flórou a čaká na Vás pestrá ponuka alko a nealko nápojov. Ak si chcete počas horúcich dní s priateľmi posedieť pri dobrom víne ideálna bude klasická krupinská pivnica z ponukou výborných vín.
Veľkou výhodou nášho penziónu je, že pri svojich aktivitách môžete využiť aj viacúčelový tenisový kurt, kde si môžete zahrať tiež volejbal a nohejbal. V letných dňoch iste osviežujúco padne bazén v zimných zase sauna a novinkou je veľká vírivka.
Penzión Vám ponúkne dokonalé podmienky na oddych a zábavu.
Radi Vás privítame v tomto nevšednom komplexe.

Priestory baru a reštaurácie je možné prenajať na rôzne akcie (narodeniny, oslavy a pod.)  na tel. čísle uvedenom v sekcii kontakt.

Prenájom priestorov reštaurácie - 50 Eur

Prenájom priestorov baru - 40 Eur

Prenájom priestorov koliby - 30 Eur

Cena ubytovania - osoba jedna noc / 11 Eur

  

  

  

  

  

 

© 2019 Hontstav Krupina